Syntezator Korg WAVEDRUM globalny wydanie dynamiczna perkusja

 • Film 1
 • Film 2
 • Film 3
2 264 zł RRP 2 559 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Korg Wavedrum globalny wydanie.
 • Dynamiczna perkusja, syntezator.
 • Dźwięki bębna świata, w tym Udu, kachon & Djembe.
 • Przenośne, kompaktowe & amp; Lekki

Syntezator Korg WAVEDRUM globalny wydanie dynamiczna perkusja

Globalny wydanie Wavedrum stanowią najbardziej zaawansowanych ewolucji Wavedrum rodziny. Oferujący największy paleta nowoczesnych brzmień wszelkie Wavedrum do-data, z poszukiwanym dźwięki perkusyjne z całego świata.Produkt Ref: 33076

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Niezwiązany potencjał Wavedrum nadal przyspieszyć rozprzestrzenianie się Mania Wavedrum na całym świecie.

Syntezy rewolucyjnej technologii

Wavedrum generuje bogate, dynamiczne dźwięki z gołej ręki gracza. Podczas to jest instrument elektroniczny, globalny wydanie Wavedrum został starannie zaprojektowany aby zachować poziom fizyczności zastrzeżone dla perkusja akustyczna.

Dźwięk gracz strajk jest wyczuł przez oddzielne przetworniki do głowy i obręczy, a użyte bezpośrednio jako źródła dźwięku, który napędza algorytmu DSP zasilany i PCM dźwięk silnika. Czujnik ciśnienia w głowie pozwala Wavedrum do wykrywania i reagowania na najbardziej subtelne ruchy, niezależnie od techniki.

Innowacyjna technologia DSP syntezy i próbek PCM

Wavedrum zawiera 60 DSP algorytmy, Włączanie różnych metod syntezy... analogowe, nieliniowy, fizyczne modelowanie i więcej. Pracy za pośrednictwem tych algorytmów, można utworzyć różne dźwięki instrumentów, naturalne dźwięki lub czysto syntetyczne dźwięki.

PCM dźwięk silnika, inne ważne części edycji Global Wavedrum? s system tworzenia dźwięku, zawiera 400 PCM brzmi: 200 na głowę i 200 do obręczy. Łączenie dźwięków PCM z algorytmów DSP zapewnia naturalną odpowiedzią daleko poza zasięgiem tylko instrumenty PCM.

Dźwięki perkusyjne z całego świata

Konwencjonalne bębna dźwięki sidła i toms, popularnych instrumentów perkusyjnych, takich jak kachon, djembe, kongi i tabla, a także metalowe perkusja, bongosy i trójkąt Wavedrum globalny wydanie oferuje egzotyczne instrumenty oraz dźwięki perkusyjne z całego świata, zarówno starożytnej i nowożytnej.

Tam doświadczenie udu, gliny garnek Pistonowy instrument, jegog, bambus marimba z Bali, mówić bębna Afryki i gongi, które wymagają ogromny set-up. Istnieje nawet wybór instrumentu dźwięki nie można się spodziewać, jak struny: sitar, koto i berimbau. Nie tylko Wavedrums ci wierne odtworzenie dźwięku, ale pozwala je łatwo odtworzyć bez lat praktyki, które normalnie powinno dać.

Spektakle, które oryginalność

Korg Wavedrum prowadzi cię do innego świata, nie tylko z jego dźwięk, ale rozwijając technikę wykonania. Możesz zrobić boisko losowo zmienić za każdym razem strike głowy, lub określić skalę i grać frazę. Po uderzeniu w głowę z dłoni lub młotek, można zastosować dodatkową presję do sterowania skoku lub barwy rozpadu lub produkcji trwały brzmi po prostu przez naciśnięcie głowy, tworzenie efektów dźwiękowych, które byłyby niemożliwe na konwencjonalnych instrument perkusyjny.

Istnieje wiele programów do wyboru, z 200 ustawień programów Wavedrum globalny wydanie począwszy od wysokiej jakości emulative bęben, perkusja brzmi na świat nowe i niepowtarzalne dźwięki.

Zapisz swoje własne oryginalne dźwięki

Istnieje szereg parametrów, dostępny do edycji i szczypanie do tworzenia nowych programów użytkownika w zależności od własnej muzyki lub styl gry. Oprócz wprowadzania zmian do paki, pogłos, głośność pogłosu, delay krzywej i czujnika ciśnienia, może całkowicie zmienić dźwięk zmieniając parametr materiału głowa od skóry do metalu.Połączenie DSP i PCM brzmień można zmienić również stworzyć zupełnie nowe dźwięki od podstaw, aby zapisać się do jednego z 200 programów użytkownika.

Dżem wzdłuż

Chociaż mogą Państwo Wavedrum globalny wydanie grając dźwięki sam, oferuje pewne specjalne funkcje, które umożliwiają użytkownikom Jam wzdłuż dla zabawy albo dla praktyki. Zawarte są 140 pętli wyrażeń z różnych gatunków muzycznych, których można używać podczas praktyki. Lub użyć AUX wejście do miksowania sygnału z każdego źródła audio - CD, MP3 gracz, lub nawet dodatkowych Wavedrum do monta¿u podwójne conga styl. Przy użyciu wyjście słuchawkowe pozwala ty wobec praktyki w prywatnych, każdej chwili, wszędzie - nie martwiąc się o swoich sąsiadów!

Przenośny, kompaktowy i lekki, twój Wavedrum jest gotowy na wszelkie muzyczne wycieczka. Trzymać go na kolanach, lub grać stojąc jak Tambor ręki. Można umieścić Wavedrum na stoisku zwykłych Werbel, lub dodać do każdego zestawu perkusyjnego elektronicznych i akustycznych.

Funkcjonalność i Specyfikacje

 • DSP algorytmy: łącznie 60 (26 34 jednoosobowa Double rozmiar)
 • PCM instrumentów: 400 ogółem (200 Rim głowa 200)
 • Programy: 400 ogółem (200 User Preset 200)
 • Pętli wyrażeń: 140
 • Efekty: Reverb, Delay
 • Panelu sterowania: Pokrętło głośności, przycisk zapisu, przycisk 1-4, Bank/tryb przycisku, wartość pokrętła
 • Wyjścia audio: Wyjście L, R (monofoniczne telefon), słuchawki (Stereo mini telefon)
 • Wejścia audio: AUX IN (Stereo mini telefon)
 • Wyświetlacz: 3-znakowe wyświetlacze 7-dmio segmentowe LED
 • Częstotliwość próbkowania: 48 kHz
 • Konwersja A/D, D/A: 24 bit
 • Zasilacz: DC9V, 1.7A
 • Wymiary: 344(W)×349(D)×75(H) mm
 • Waga: 2,0 kg
 • Akcesoria: Zasilacz sieciowy, Tuning klucz, klucz Allen, płyt akcesoriów, w tym podręczników w formacie PDF (Quick Start Guide, parametr przewodnik)
 • Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
  Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.