DISC TC Electronic klasyczne Combo wzmacniacz basowy

4 889 zł RRP 6 372 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

DISC TC Electronic klasyczne Combo wzmacniacz basowy

Nowe ComboClassic elektronicznej TC zapewnia ton i zasilania przez oferuje łatwy dostęp do szerokiego zakresu tonów klasyczny, wszystkie za pośrednictwem sekcji wszechstronny archiwalne tone kontroli. Jak ze wszystkimi TC Electronic zestawy funkcji ComboClassic, szef i opierały się na nasze nagradzane amp RH450 dopasowane z TC dostosowane Eminence sterowniki i tweeter. Wyniki? Bogate, ciepłe i klasyczny dźwięk z pakietu z niektórych funkcji incredible, wykonywaną dźwięku na nowy poziom.

Produkt Ref: 16100

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Odcinek kontrolny TubeTone ComboClassic firmy zapewnia wszystkie właściwości sformatowanego amp probówkę w całości na podczas SpectraComp dostarcza więcej ukąszenie oraz punch niż inne sprężarki i basowa pozwalając "na struny" kompresji.

ComboClassic również został zaprojektowany z maksymalną elastyczność w uwadze. Można uzyskać łatwy dostęp do głowy i usuń go i zamień go z innymi osobami w zakresie lub po prostu użyć go na własnej poza z kombi.

Amp oferuje imponujące 450 W mocy i zawiera nasze aktywnego zarządzania energią systemu tak wpływ maksymalną moc i kombi, zachowuje się jak i rury na pełne wydmuchiwania. W skrócie te funkcje nie zostaną odnalezione w innych kombi!

ComboClassic z dwóch dostosowane Eminence 10 „sterowniki i tweeter 1 "są wszystkie mieszczący się w pionową 18 mm twarde noszenie sklejki szafka z uchwytem zakładali i koła tak można łatwo wykonać to kombi gdziekolwiek chcesz.

Posiada połączenie breakout głośnika dodawać dodatkowe szafki, i z innych elektronicznych TC amp, wszelkie kombi można dysk kombinacji wszystkie trzy szafki TC jako. Ponadto jak kombi wykorzystuje naszego systemu "stackability", może być rozwinięta w na wiele różnych sposobów. Dodawanie brand new RS112 lub RS210 w pionie układania Gabinety, lub nawet dodać RS212 i RS410 dla kombi moc dla tych większych koncerty.

Z ComboClassic masz bogata dźwięki w bardzo elastyczne i łatwy w użyciu kombi. W skrócie to idealne pakiet klasyczna gitara basowa dźwięki.

Funkcje/specyfikacji:

  Vintage sygnał sterowania:

  Cztery proste przodu formanty tone Vintage są starannie zaprojektowana, aby chwyć Twojego bas dźwięku gdzie sprawia różnicę. Z wielką inspirację z zakresu klasyczna gitara basowa i wzorów odcinek kontrolny Vintage tonowe jest wszystkich użytkownik chęć uproszczenia i doskonały dźwięk.

  TubeTone

  Większość projektów Tranzystor próbowano replikować dźwięk rury za pomocą jedną małą rurkę pre-amp, ale ogólnie nie jak one don? t brać pod uwagę zasadnicze cechy pełne pre-amp i zasilania i sekcje - które mają zasadnicze znaczenie dla dźwięku. TubeTone emuluje każdej cechy dostarczyć dźwięku pełnego rurki.

  Widma Comp

  Większość odtwarzaczy basowa wiedzieć, że zintegrowana sprężarki ogólnie nie dźwięku, dobre. Regularne sprężarki powoduje zdominowany przez niższe struny, ale Classic450 na SpectraComp technologia umożliwia praktycznie "na struny" kompresji Pech poza kompresji całej wszystkie struny.

  Szeroki zakres instrumentu wprowadzania

  Classic450 przyjmuje wszelkie bas z jakiegokolwiek systemu poczty. Zakres zysk na Classic450 na etapie wprowadzania jest dostatecznie szeroka, aby obejmują instrumenty poczty do pobrania, aktywnego i biernego.

  Zintegrowane Linedriver

  Jakość może się różnić drgania z wbudowanym linedrivers, ale Classic450 na linedriver jest transformator zrównoważony i galvanically odizolowane od pozostałych amp, co oznacza nie pętli ziemi lub hum. I don? t martwić się o długości kabla uruchamia - Classic450 wystrunynie co najmniej 100 m kabel nie kroplą w jakość dźwięku. Wyjściowego sterownika wiersz zawiera przełącznik pre/post, który pozwala wybrać, gdzie znajduje się dźwięku wybierz; przed lub po sekcji pre-amp.

  Produkcja i Linedriver Mute

  Przełącznik wyciszania pozwala błyskawicznie silence swój i podczas dostrajania, zmiana instrumentów lub po prostu podejmowanie break.

  Tunera Out

  Połącz tunera i dostrajanie. Tuner zawsze źródła sygnału do tunera nawet, gdy panel przedni wyciszyć przełącznik kończy się wyłączyć głośnik i linedriver danych wyjściowych. Umożliwia to dostrajanie w ciszy.

  Efekty pętli

  Pętla skutki pozwala wstawić efekty wybór między Zaległe amp i zasilania i sekcji. Pętla skutki umożliwia także połączyć dwa amperów razem korzystając z Pre-amp się i zasilania i w łączniki.

  Przygotowany zasilania

  Niezrównana wygodne dla podróży muzyk. Wbudowany zasilacz działa od 90 do 240 V, umożliwienia życia dużo łatwiej muzyk na drogach jak nie skomplikowane bezpiecznikami zmiana - po prostu typu plug and play!

  Aktywne zarządzanie energią

  Poziom produkcji wysokiej mocy Classic450 jest realizowane za pomocą klasy d wzmacniacz technologii w połączeniu z TC Electronic aktywnego zarządzania energią. APM skutecznie oznacza, że i działa bardzo podobnie jak i rury podczas uzyskiwania zbliżone do maksymalnej wydajności poprzez optymalizację oddziaływania zasilania, w przeciwieństwie do stadne twarde odcinania Tranzystor amperów i większość innych D. klasy

  Przenośność

  Uniwersalność Classic450 nie uczynić znaczeniu, jeśli pochodzi w polu zbyt duże, przestrzennych. Jego stylowym wyglądem z gładkiego grab'n "Przejdź, uchwyt po prostu odcyfrowywane przenośności. Ustawia kreatywności gratisi krzyki to przynieść wszędzie tam, gdzie basowa talentów przejście. Doprowadzić własnego dźwięku niezależnie od sesji Pokaż lub studio są zaangażowane w lub zablokowania się w autobusie, w pokoju hotelowym w domu - i Hej, działa próby zbyt.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.