PŁYTĘ VOX AGA4-AT All-Tube gitara akustyczna Amp

753 zł RRP 927 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Amp 4W rurki.
  • Aux Jack.
  • Idealne dla graczy akustyczna

PŁYTĘ VOX AGA4-AT All-Tube gitara akustyczna Amp

VOX AGA4-AT All-Tube akustyczna gitara wzmacniacz - Ultra CD jeszcze dostarczanie bogatych Rezonans akustyczny! Nowy AGA4-AT, i wszystkie rury przeznaczone do gitara akustyczna /.Produkt Ref: 24155

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

VOX AGA serii amperów stały Ulubione na scenie akustyczna, dzięki ich niesamowitych dźwięku. Utworzony dla akustyczna wykonawca, AGA4-AT opiera się na to stałe projekt obudowy wszystkie rury klasy A, dynamiczne głośniki pełnozakresowe i sprawne, głębokie pogłosu dostarczyć poważne dźwięku akustyczna - nawet w domu!

Dzięki poczucie siły, która przekracza jego klasy to i zapewnia wierności, uniwersalność i niezawodność ponad potrzeb grania na żywo w małych miejsce. AGA4-AT jest idealną i nie tylko dla gitara elektryczna/akustyczna, ale wszelkie instrumenty akustyczne wyposażone pickup - skrzypce, mandolina, ukulele, flet, etc. - i na pewno będzie się znaleźć pewną rolę w wielu scenariuszach muzycznych.

Poważne All-Tube Sound

AGA4-AT funkcji wzmacniacz klasy a tworzenie 4 waty zasilania wszystkich rurki. Etap mikrofonowy jest napędzana przez podwójny Trioda próżniowej 12AX7; energii pochodzi z pojedynczej probówce Pentoda EL84. Wyposażone 6.5 "pełnozakresowe VOX niestandardowe prelegenta, projekty AGA4-AT doskonałą równowagę od niskiego do wysokiego zakresu; umożliwiając rezonanse subtelne i charakterystyczny sygnał akustyczny instrumentu. Nawet z wszystkich tego dźwięku i energii AGA4 AT jest bardzo niewielki, przenośny, o wadze zaledwie 6 kg.

Uniwersalny formanty oferty twórczych wolności

W uzupełnieniu do oddzielnych tonu i regulacji głośności AGA4 na panelu zapewnia kontrolę umożliwiające dodawanie tylko ilości bogatych, gładkie Reverb efektu - niezbędne do tworzenia kompletnych piwniczki sygnał akustyczny nie wymagając jednakże żadnych dodatkowych urządzeń. Z gniazda AUX IN połączyć zewnętrzne źródła dźwięku, takich jak klawiatury, odtwarzacz MP3 lub nawet kopii utworów na komputerze typu laptop, pozwalające korzystać z przypadkowym jam sessions z wielką sygnał akustyczny.

Funkcje/specyfikacji:

  • Klasa A, wszystkie rurki, 4 Watt wzmacniacz projektu

  • 12AX7 mikrofonowy tube; EL84 zasilania rury

  • 6.5 cala, pełnozakresowe VOX niestandardowe głośnika

  • Gładkie, bogatych efekt pogłosu

  • Gniazda AUX IN dla odtwarzacza MP3, utwory laptopa, instrumenty klawiszowe, itp.

  • Przenośne, niewielka konstrukcja (weighs tylko 6 kg) do użytku o podróży.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.