Korg microKEY 61 klucz USB MIDI Keyboard - prawie nowe

531 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Ultra-kompaktowy 61 klucz USB kontrolera MIDI.
  • Idealny do użytku przenośnego lub małe Studio.
  • Naturalny dotyk klawiatura umożliwia dynamiczne występy.
  • Nie wymaga - sterowników Plug and Play!

Korg microKEY 61 klucz USB MIDI Keyboard - prawie nowe

MicroKEY to kompaktowa klawiatura USB MIDI, który jest idealnym miejscem dla muzyk, który chce zbudować system produkcji muzyki wygodne i kompaktowy. Na rok 2012 Korg rozszerzyliśmy zakres nowych modeli klucz 25-61. 61 klawiszy model oferuje pełne 5 oktaw, satysfakcjonujące wykonywanie muzyk podczas montażu w te same wymiary poziome, pełny sklejony 49 klucz model.

Produkt Ref: 46804

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Klawiatura Mini naturalny dotyk:

Szczupły, lekki, USB-zasilany i zgodne z wszystkich oprogramowania opartego na komputerze muzykę, microKEY jest świetny sposób, aby utworzyć ustawienia produkcji. MicroKEY funkcje zależne od prędkości Natural Touch mini-klawiatura, która został uznany na microKORG XL i microARRANGER. Proporcje czarnych i białych klawiszy została dostosowana dla optymalnego grywalność, chording łatwy i szybki zwrot pracy; szczególną uwagę poświęcono dotknąć i poczuć gry. "Wodospad typu" klawiatura ułatwia grę glissandos. Ta klawiatura będzie dokładnie przekazać dynamiki wydajności do oprogramowania.

Weź Control!:

Octave Shift przyciski są dostępne na wszystkie modele. Za pomocą przycisków góra/dół pozwala na przesunięcie oktawy odpowiednią liczbę kroków dla każdego modelu, tak aby, gdy używany w połączeniu z funkcją klucz transpozycja, pełny zakres notatki w specyfikacji MIDI mogą być pokryte. Co do tablicy sterowniki potrzebne do zwiększenia ekspresji wydajności, funkcji klucz model 61 boisko zginać koła i koła modulacji.

Brak konieczności instalacji sterowników:

standardowy sterownik USB MIDI przez Windows/Mac OS X jest obsługiwane, więc nie ma potrzeby, aby zainstalować sterownik. Po prostu podłączyć microKEY do komputera za pomocą kabla USB, i jest gotowy do użycia.

iPad zgodny:

Można podłączyć microKEY do iPada i użyć go do kontroli aplikacji, takich jak Korg iMS-20 przez MIDI (aplikacje muszą obsługiwać Core MIDI). Dla modelu 61 klawiszy wystarczy podłączyć go poprzez koncentrator USB, który umożliwia zasilanie.

Wszechstronność USB:

Nowy microKEY serwuje dwukrotnie cła jako koncentratora USB. Dwa porty USB (typ A) pozwalają rozwinąć swoje centrum formant niestandardowy dodając Korg nanoPAD2 lub nanoKONTROL2 - lub innego urządzenia USB!

KORG KONTROL edytora:

Za pomocą programu Edytor KONTROL KORG (pod warunkiem), będziesz mógł dostosować microKEY do instalacji. Można można wybrać z ośmiu krzywych prędkości plus stałej prędkości (w sumie dziewięć typów) i również określić numer zmiany modulacji koła lub joysticka kontroli, jak również określić ich wartości minimalne i maksymalne.

Zagraj dzisiaj pakiet oprogramowania:

MicroKEY statki z następujące licencje na oprogramowanie i kupony rabatowe, więc możesz zacząć od tworzenia muzyki od razu:

  • KORG Legacy Collection specjalny pakiet (licencji): Jest licencja dla Korg Legacy Collection specjalne pakiet, który zawiera następujące tytuły oprogramowanie: analogowy syntezator monofoniczne MS-20, Polysix syntezator polifoniczny, wszechstronnej Mono/Poly analogowy syntezator, M1, która była oryginalna stacja robocza i Wavestation cyfrowy syntezator. Licencje na te pięć klasycznych instrumentów Korg, odradza się jako oprogramowanie i towarzyszy efekt MDE-X plug-in, są powiązane z microKEY-61 do bezpłatnego pobrania.
  • EzDrummer Lite (licencji): Jest licencja dla Toontrack w oprogramowanie bębna moduł brzmieniowy "EzDrummer Lite", daje wiele wysokiej jakości bębna dźwięki. (Tego oprogramowania można pobrać do użytku). Będziesz w stanie natychmiast zacząć cieszyć się bęben realistycznych dźwięków odtwarzanych z Twojej microKEY.
  • Ableton "Na żywo" serii (kupon rabatowy włączone): Jest kupon rabatowy dla Ableton "Live", "Live Suite" i "Live LE" DAW oprogramowanie, bardzo popularne do jego zaawansowane funkcje.
  • Lounge Lizard Session (licencji): Jest licencja dla "Lounge Lizard Session," modelowania fizycznego moduł brzmieniowy z stosowane Akustyka systemów, sławny pod kątem jego bogato ekspresyjny elektryczny fortepian brzmi.
  • Ultra sesji analogowe (licencji): Zawarte jest licencją "Ultra analogowych sesji," syntezator analogowy modelowania stosowane Akustyka systemów, uznaniem dla jego tłuszczu, potężne dźwięki.
  • Brzdąkanie Acoustic sesji (licencji): Zawarte jest licencją stosowane Akustyka systemów "Strum Acoustic sesji," fizyczne modelowanie syntezator oprogramowanie, które pozwala "grać" gitara akustyczna części z siłę ekspresji akustyczny instrument.

Uwaga: ten przedmiot został zwrócony niechcianych z klientem. Oryginalny boks jest scuffed i wszystkie są łamane. W przeciwnym razie jednostka sama wygląda i działa jak nowy i została tylko używane kilka razy.

Jest to świetna okazja, aby kupić funkcjonujący produkt w obniżonej cenie, dostarczane z roczną gwarancją.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.