PŁYTY Korg Monotron wstążka analogowy syntezator

 • Film 1
163 zł RRP 292 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Wstążka kontrolowany klawiatura.
 • Słynny Korg filtr.
 • Konfigurowalnym semi.
 • Uniwersalny LFO.
 • Słuchać wszędzie

PŁYTY Korg Monotron wstążka analogowy syntezator

Korg Monotron jest zasilany przez dwie baterie AAA i mogą być przechowywane w jednej ręce. Mimo, że jest to wystarczająco małe, aby łatwo nosić ze sobą, niesamowite monotron jest zapakowany z KORG legendarnego analogowej technologii, generujące dźwięki grube i potężny. Koncentrując się na najważniejszych parametrów dźwięku, kontroli Usprawniono jak najwięcej. Panel zawiera tylko pięć gałki i jeden przełącznik. Przy takim poziomie prostoty teraz każdy może łatwo cieszyć świat analogowych syntezatorów.

Kliknij poniżej, aby obejrzeć film wprowadzający do monotron Korg syntezator analogowy wstążki:

Produkt Ref: 16816

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Wstążka kontrolera klawiatury oferuje proste wyrażenie

Pożyczki przyjemność wykonywania z dotykiem z szalenie popularne produkty Korg KAOSS, Monotron wstążka kontrolera klawiatury ma ten ulżyć od używać nawet dalej. Proste palec gesty można efektów wyrazisty przykład vibrato i schodzenia. Używane w zespole, można rozwinąć swoje możliwości harmonizacji z innego instrumentu - lub przy centrum etapie solo monotron!

1 VCO, 1 VCF, 1 LFO - synteza modułowe bloki

Monotron obwód jest zupełnie prosty; jeden Generator sterowany napięciem, jeden filtr napięcia sterowane i jeden niskiej częstotliwości oscylatora. Ponieważ każde pokrętło bezpośrednio dotyczy specyficzna zmiana dźwięku, proces powstawania dźwięku jest intuicyjny i od razu zrozumiałe. Najlepiej jest proste. Gone są głębokie listy ustawień i parametrów typowych dla dzisiejszych syntezatorów. Zamiast tego monotron zachęca do poszukiwań i eksperymentów. Monotron dostarcza radości sonic twórczości, że jest w samym sercu analogowej syntezy, co czyni go idealnym wyborem dla kogoś, kto jest nowym syntezatory, lub dla muzyków chce rozwinąć ich sonic palety.

Słynny filtr KORG

Monotron używa tego samego obwodu VCF cieszącego się dużym uznaniem jako KORG klasyczne MS 10 i MS-20 semi-modularny syntezator. Pierwotnie wydany ponad 30 lat temu, instrumenty te są wciąż pożądane dzisiaj dla ich agresywne, dynamiczne filtry. Pokrętło VCF odcięcia Ustawia częstotliwość lub ton filtr; pokrętło VCF Peak dodaje nacisk. Potężny filtr jest ważnym aspektem dowolny analogowy syntezator, zastosowanie dramatyczne zmiany brzmienia dźwięku, a wystające intensywne osobowości, które będą wyróżniać się w każdym koncercie.

Pół-modułowe satysfakcji

Tak jak na oryginalny MS-20, monotron filtr mogą być "poprawione," dzięki czemu każdego zewnętrznego źródła dźwięku do przetworzenia przez filtr monotron. Gniazdo wejściowe (Wejście AUX) zbudowany w monotron obudowie wstawia Wejście AUX na ścieżkę sygnału tuż przed VCF. Zapewnia to świetny sposób, aby połączyć KAOSSILATOR, gitara lub cyfrowy odtwarzacz audio do monotron i cieszyć się dźwięk gięcie efekty filtrów.

Wszechstronny LFO zapewnia audio - i wizualne - emocje!

Można przełączać się LFO kontrolować wysokość oscylatora lub częstotliwości odcięcia filtra. Znajdują się zarówno stawki LFO i intensywność LFO. Jak można przekręcić pokrętło LFO Rate - z wbudowanym LED - prędkość modulacji efektu i prędkość migająca dioda zmieni się w tandemie. Obracając pokrętło, można dodać kolejny poziom wpływu do występów na żywo.

Słuchać wszędzie

Miniaturowy głośnik wbudowany jest w monotron. Praca baterii i niewielkie rozmiary funkcja ta pozwala cieszyć się monotron wszędzie, w każdej chwili. W ostatecznym zwartość, system ten przynosi nowe możliwości działania. Istnieje również wyjście słuchawkowe, które można używać podczas tworzenia dźwięków w domu, do rejestracji, lub do podłączenia wzmacniacza lub PA system.

Funkcje

 • Ścieżka audio: LFO VCO, VCF,
 • Gałki: Generator sterowany napięciem skoku; LFO stopy; LFO intensywności; VCF odcięcia; Szczyt VCF
 • Przełącznik LFO: Przypisane do paki oscylatora lub filtr odcięcia
 • Kontroler typu: Kontroler wstążka
 • Wielkość: Glosnosc w sluchawkach
 • Wejście AUX: 1/8" Stereo Jack
 • Wyjście słuchawkowe: 1/8" Stereo Jack
 • Głośnika: Miniaturowe wewnętrzne: wyłączone, gdy słuchawki są w użyciu.
 • Zasilacz: AAA alkaliczne (x 2)
 • Wymiary: 120 mm (szer.) x 72 mm (D) x 28 mm (H)
 • Waga: 95 g/3.35 uncji (bez baterii)

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.