Dynamiczny procesor efektów Korg Mini KAOSS PAD 2

 • Film 1
521 zł RRP 824 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Ważny element wyposażenia DJ-a
 • Efekty kontrolowane za pomocą intuicyjnego touchpada w czasie rzeczywistym
 • 100 programów efektowych, idealnych do remixów i tworzenia dźwięku
 • Wewnętrzny mikrofon
 • Odtwarzacz MP3

Dynamiczny procesor efektów Korg Mini KAOSS PAD 2

Mini KAOSS PAD 2 z odtwarzaczem MP3 - elegancki i kompaktowy procesor w sam raz do pracy na scenie, w studio lub warsztacie DJ-a. Produkty firmy Korg z Serii Kaoss Pad stały się efektami must-have w każdym zestawie muzyka, a przede wszystkim DJ-a. Pierwszy Mini KAOSS PAD zaskarbił sobie niesamowitą popularność dzięki bogatej palecie efektów w małym opakowaniu. Teraz witamy Mini KAOSS PAD 2!Produkt Ref: 24120

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Oprócz efektów zaczerpniętych z KP3 KAOSS i KAOSS Pada Quad, Mini Kaoss Pad 2 dostarcza odtwarzacz MP3 z regulacją stroju, co sprawia, że jest to idealny sprzęt dla DJ-a. Możesz go użyć jako odtwarzacza lub przerobić swój repertuar za pomocą szerokiej palety efektów KAOSS. Instrumentaliści, gitarzyści, dźwiękowcy, a nawet wielbiciele muzyki z przyjemnością bedą korzystać z Mini KAOSS PAD 2. Wyświetlacz OLE (Organic Electroluminescent) ułatwia widoczność zawartości ekranu. A do tego KAOSS PAD 2 dysponuje suwakiem dotykowym, zapisywaniem danych na karcie microSD, plus wbudowanym głośnikiem i mikrofonem. Wszystkie te cechy odzwierciedlają innowacyjne rozwiązania w eleganckim i ekscytującym Mini KAOSS PAD 2.

Efekty kontrolowane za pomocą intuicyjnego touchpada w czasie rzeczywistym

Intuicyjne projekt i niesamowite elastyczność touchpada umożliwia użytkownikom Mini KAOSS PADa 2 łatwo kontrolować wiele efektów i parametrów poprzez przesunięcie lub uderzenie palcem w touchpad. Za jego pomocą można zadziwiająco łatwo kontrolować skomplikowane efekty, co byłoby niemożliwe w konwencjonalnych procesorach efektów

100 programów efektowych KAOSS

KAOSS PAD 2 zawiera 100 różnorodnych, gotowych do odtworzenia efektów, wiele z nich zaczerpniętych z KP3 KAOSS PAD. Obejmują one standardowe efekty takie Flanger, Filter, Delay, i Reverb oraz trzy nowe efekty, które po raz pierwszy pojawiły się w KAOSS PAD QUAD: Looper, Vinyl Break i Ducking Compressor.

FX RELEASE zawiera efekty naturalne oraz transitions

Po usunięciu palca z touchpada, FX RELEASE automatycznie doda efekt opóźnienia sprawiając, że efekt wtopi się w twój utwór muzyczny i pozwoli uniknąć gwałtownych zmian. Przy korzystaniu z efektów o innym charakterze niż reszta utworu (np. distortion), włączenie FX RELEASE sprawi, że efekt naturalnie wtopi się w twoją piosenkę.

Ektremalna kontrola

W sam raz dla DJ-ów i występów na żywo Mini KAOSS PAD 2 zawiera 3 programy Memories oferujące natychmiastowe przywołanie ulubionych efektów. Funkcja Hold zapamiętuje parametry efektów na podstawie lokalizacji twojego palca na touchpadzie, umożliwiając operowanie urządzenia bez użycia rąk. Automatyczny wykrywacz BPM synchronizuje użyte efekty z tępem piosenki, zapewniając niezakłóconą kontynuację utworu oraz profesjonalny standard. Te funkcje KAOSS PAD 2 sprawiają, ze jest o niezwykle użytecznym urządzenie w warsztacie DJ-a.

Wbudowany mikrofon

Chcesz, żeby szaleli na parkiecie? Mini KAOSS PAD 2 ma wbudowany mikrofon, który możesz użyć podczas swojego występu by pobudzić tłum. Możesz również użyć efekty Mini KAOSS PAD 2 by manipulować ścieżką dźwiękową z mikrofonu.

Odtwarzacz MP3

Mini KAOSS PAD 2 posiada MP3, który odtwarza dane zachowane na karcie microSD. Można zapisać ulubione piosenek na karcie i zastosować efekty czasie rzeczywistym odtwarzania piosenki. Możesz również przechowywać efekty dźwiękowe lub inny materiał audio, który chcesz użyć podczas występu, albo zapisać dane ulubionej piosenki i eksperymentować z efektami woebec niej. W odróżnieniu od poprzednich modeli KAOSS PAD, Mini KAOSS PAD 2 umożliwia szerokie zastosowanie bez konieczności użycia dodatkowego sprzętu.

Obsługuje zarówno w format WAV, jak i MP3. Mini KAOSS PAD 2 może być użyty przez profesjonalnych artystów, które wymagają wysokiej jakości dźwięku.

* Nie można używać kart SDXC. * Obsługiwane formaty plików: MP3, WAV (16-bitowy, 44,1 kHz/48 kHz, stereo) (44.1 kHz@128, 192, 256, KB/s 300, stereo, obsługuje VBR)

Ważny element wyposażenia DJ-a

Szybkość odtwarzania wewnętrznego odtwarzacza MP3 można regulować za pomocą suwaka VALUE. Mini KAOSS PAD 2 również umożliwia ustawienie punktu sygnalizacji, określając, gdzie w piosence odtwarzania zostanie uruchomiony. Ponadto suwak VALUE może służyć jako fader aby dopasować równowagę głośności zewnętrznych danych wejściowych audio i odtwarzacza MP3. Dzięki temu Mini KAOSS PAD 2 do może służyć jako trzeci odtwarzacz w zestawie DJ-a lub mikser. Dodaj Mini KAOSS PAD 2 jako trzeci odtwarzacz w zestawie DJ-a, połącz dwa Mini KAOSS PAD 2, lub zachowaj na nim efekty dźwiękowe lub fragmenty wokalne i użyj go jako sampler!

Nagrywaj swoje występy

Karta microSD może służyć do zapisywania danych MP3 lub zapisywania danych jako master recorder w formacie WAV. Gdy już znalazłeś doskonały sposób na użycie wybranego efektu, możesz użyć tej funkcji, aby zachować swój pomysł. Jest to wygodny sposób do udostępniania efektów Mini KAOSS PAD 2 w Internecie.

6 presetów audio Demo Loops

6 presetów audio Demo Loops przechowywane jest w pamięci wewnętrznej. Te Demo Loops są przydatnym źródłem dźwięku, które mogą być niezwłocznie użyte do odsłuchania różnych programów efektów, bez konieczności podłączania zewnętrznego odtwarzacza audio lub zachowywania danych dźwiękowych lub plików MP3 na karcie microSD.

Ergonomiczna konstrukcja

Mini KAOSS PAD 2 cechuje się komfortowo zaokrągloną sylwetką, która nadaje mu stylowy wygląd i sprawia, że jest bardzo łatwy w użyciu. Wyświetlacz OEL (Organic Electroluminescent) wyraźnie pokazuje nazwy dźwięków, elementy i parametry oraz zapewnia doskonałą widoczność, nawet przy słabym oświetleniu w kabinie DJ-a lub na scenie. Tak samo jak touchpad, suwak VALUE również odpowiada na dotyk. Funkcje i parametry łatwo kontrolować poprzez przesuwanie lub stukanie palcem. Lekki i kompaktowy, KAOSS PAD 2 z łatwością zmieści się w twojej dłoni lub kieszeni. Wydajność energetyczna KAOSS PAD 2 sprawia, ze działa on tylko na dwoch bateriach AA. Wyposażony we wbudowany głośnik, KAOSS PAD 2 daje ci możliwość dzielenia się twoiomi dźwiękowymi kreacjami, gdziekolwiek cię muzyka poniesie. Gniazdko na słuchawki zapewnia prywatność podczas odtwarzania i eksperymentowania samemu i może również służyć do podłączenia KAOSS PAD 2 z innym urządzeniem audio.

Dane techniczne

 • Efekty kontrolowane za pomocą intuicyjnego touchpada w czasie rzeczywistym

 • 100 programów efektowych, idealnych do remixów i tworzenia dźwięku

 • 3 programy Memories oferują natychmiastowe przywołanie ulubionych efektów

 • FX RELEASE nadaje naturalne opóźnienie dźwiękowi efektu

 • Mocny Looper, Break Vinyl, i Ducking Comp zostały zapożyczone z KAOSS PADA QUAD

 • Użyj funkcji "Hold", aby zapamiętywać pozycję na touchpad

 • Wbudowany automatyczny wykrywacz BPM

 • Wewnętrzny mikrofon oraz wejścia audio

 • Odtwarzacz MP3 z gniazdem na karte microSD do zachowywanie i wymiany danych

 • Możesz używać Mini KAOSS PAD 2 bez żadnego innego wyposażenia!

 • Zmiana stroju i ustawienia punktu cue zapewniają grę na wysokim poziomie

 • Nagrywaj swoje występy

 • 6 presetów audio Demo Loops

 • Łatwe do odczytania ekran z wyświetlaczem OEL (Organic Electroluminescent)

 • Suwak VALUE umożliwia sprawną kontrolę

 • Operacja na baterie oraz wbudowany głośnik umożliwia mobilność

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.