Dynamiczny procesor efektów Korg mini KAOSS PAD 2, Ex Demo

 • Film 1
444 zł RRP 814 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Ważny element wyposażenia DJ-a
 • Efekty kontrolowane za pomocą intuicyjnego touchpada w czasie rzeczywistym
 • 100 programów efektowych, idealnych do remixów i tworzenia dźwięku
 • Wewnętrzny mikrofon
 • Odtwarzacz MP3

Dynamiczny procesor efektów Korg mini KAOSS PAD 2, Ex Demo

Mini KAOSS PAD 2 z odtwarzaczem MP3 - elegancki i kompaktowy procesor w sam raz do pracy na scenie, w studio lub warsztacie DJ-a. Produkty firmy Korg z Serii Kaoss Pad stały się efektami must-have w każdym zestawie muzyka, a przede wszystkim DJ-a. Pierwszy Mini KAOSS PAD zaskarbił sobie niesamowitą popularność dzięki bogatej palecie efektów w małym opakowaniu. Teraz witamy Mini KAOSS PAD 2!Produkt Ref: 34194

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Oprócz silny wpływ programów dziedziczenie KP3 KAOSS PAD i KAOSS PAD QUAD, zapewnia odtwarzacz MP3 z regulacją skoku, co jednostka mini KAOSS PAD 2 idealny do tworzenia występy DJ-styl. Używać go jako urządzenie odtwarzania DJ, albo używać ono wobec procesu całej produkcji platformę DJ słynnego efektami Korg KAOSS. Instrumentalistów, gitarzystów, dźwięk projektantów i nawet tylko fanów muzyki będzie cieszyć się za pomocą mini KAOSS PAD 2. Ekran organyiczny elektroluminescencyjne (OEL) zapewnia doskonałą widoczność. Dodaj do tego dotykowy suwak do łatwość użycia, dane karty microSD, oszczędności, oraz wbudowany głośnik i mikrofon. Wszystkie te cechy odzwierciedlają usprawnień włączone do gładki i ekscytujących mini KAOSS PAD 2.

Kontrola touchpad w czasie rzeczywistym

Intuicyjne projektowanie i elastyczności amazing Touchpad pozwala mini KAOSS PAD 2 użytkownikom na łatwą kontrolę wielu efektów i parametry po prostu głaskanie, dotykając lub tarcie w dotyku KAOSS pad z ich palcem. Za pomocą tego niezwykłego projektu, można łatwo kontrolować efekty w złożonych sposobów, które byłyby niemożliwe na jednostce konwencjonalny efekt, prawie tak, jakby były gra na instrumencie.

100 KAOSS dynamiczne

100 efekt różnorodnych, gotowy do gry programy są zapakowane w mini KAOSS PAD 2, w tym wielu odziedziczone KP3 KAOSS PAD. Należą do nich standardowe efekty Flanger, filtr, opóźnienia i pogłosu, a także trzy nowe efekty, które po raz pierwszy pojawił się na KAOSS PAD QUAD: potężne Looper, winylu Break i Ducking sprężarki.

WERSJA FX oferuje naturalne walory i przejeżdżając tranzytem

Jeśli wziąć palec od touchpada, wersji FX automatycznie dodaje delay efekt, tak, że efekt płynnie łączy do piosenki lub wydajność i pozwala uniknąć efektu nagłe zaniki. Przy użyciu efekt (jak agresywne zniekształcenia), który ma zupełnie inny charakter niż nieprzetworzone dźwięk, włączenie wersji FX gwarantuje, że efekt będzie naturalnie zlewają się w ślady swojej piosenki.

Extreme kontroli wydajności

Doskonały do użytku DJ i występy na żywo, mini KAOSS PAD 2 zapewnia trzy Program wspomnienia o natychmiastowe odwołanie swoje ulubione efekty. Funkcja Hold zawiesza parametry efektów, oparte na palec w bieżącej lokalizacji na touchpad do pracy rąk. Auto BPM wykrywania synchronizuje zastosowanie efektu do tempa utworu, tak że wszystko nadal poruszać w synchronizacji z profesjonalną wydajność. Cechy te zapewniają mini KAOSS PAD 2 z ekstremalnych DJ potencjalnych.

Wbudowany mikrofon

Trzeba naprawdę whoop to się na parkiecie? Mini KAOSS PAD 2 oferuje wbudowany mikrofon, który może być używany jako "krzyk" mikrofon podczas swojego występu DJ do dalszego pobudzać tłum. A tak, rzeczywiście, można stosować efekty do mikrofonu dźwięk.

Odtwarzacz MP3

Mini KAOSS PAD 2 dostarcza MP3 gracz, który może odtworzyć dane audio z karty microSD. Można zapisać swoje ulubione piosenki na kartę i zastosować efekty czasu rzeczywistego do piosenki, jak to gra. Sklep efekty dźwiękowe lub inny materiał audio, który chcesz użyć podczas sesji DJ, lub zapisać swoje ulubione piosenki dane, a następnie cieszyć się stosowanie różnych efektów do niego. W przeciwieństwie do poprzednich modeli KAOSS PAD samodzielne mini KAOSS PAD 2 pozwala na wykonywanie nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń jako źródła danych wejściowych.

Zarówno w formacie WAV, jak również w formacie MP3 jest obsługiwana; za pomocą mini KAOSS PAD 2 profesjonalne występy, które wymagają wysokiej jakości dźwięku.

* Nie można używać kart SDXC. * Obsługiwane formaty plików: WAV akta (16-bitowy, 44,1 kHz/48 kHz, stereo) plików MP3 (44.1 kHz@128, 192, 256, 300 kbps, stereo, VBR, obsługiwane)

Poważne DJ toolkit

Szybkość odtwarzania wewnętrznego odtwarzacza MP3 można zmieniać za pomocą suwaka wartość. Mini KAOSS PAD 2 także pozwala na ustawienie punktu sygnalizacji, określając, gdzie w piosence Odtwarzanie rozpocznie. Ponadto suwak wartość może służyć jako fader dostosować wielkość równowagi między zewnętrzne wejście audio i MP3 gracz, pozwalając mini KAOSS PAD 2 może być używany jako poważny gracz DJ lub prosty mikser. Dodać mini KAOSS PAD 2 jako trzeci gracz w zestaw DJ, cieszyć się interesująca gra DJ łącząc dwa mini KAOSS PAD 2s, lub załadować swoje mini KAOSS PAD 2 efekty dźwiękowe lub próbki głosu i używać go jako gracz próbki!

Nagrać swoje spektakle

Karty microSD służy do zapisywania danych MP3, a także wobec zawładnięcie twój mini KAOSS PAD 2 wydajności do wzorca nagrywarki jako dane w formacie WAV. Po znalezieniu doskonały sposób, aby zastosować efekt, można użyć tej funkcji, aby nagrać swój pomysł. Jest to wygodny sposób do akcji mini KAOSS PAD 2 spektakle w Internecie.

6 ustawień dźwięku demo pętli

6 pętli wstępnie demo audio są przechowywane w pamięci wewnętrznej. Te demo pętli dostarczyć przydatne źródła dźwięku, który można od razu przesłuchanie różnych programów efekt, bez konieczności podłączyć zewnętrzny odtwarzacz audio, albo zanim jakiekolwiek dane audio lub MP3 pliki były przechowywane na karty microSD.

Ergonomiczna konstrukcja

Mini KAOSS PAD 2 oferuje komfortowo zakrzywiony korpus, który sprawia, że zarówno stylowe i bardzo łatwe do odegrania. Wysoki kontrast wyświetlacza OEL (organyiczne elektroluminescencyjne) wyraźnie pokazuje nazwy dźwięków, funkcje i parametry i zapewnia doskonałą widoczność nawet w słabo oświetlonym stoisku DJ lub etapie. Jak z panelem dotykowym, suwak wartość jest wrażliwy na dotyk. Przesuwne lub dotykając palcem (odpowiednio dla każdej funkcji), parametry i funkcje mogą być kontrolowane płynnie. Lekki i kompaktowy, KAOSS PAD 2 jest dość szczupła, aby łatwo mieszczą się w dłoni lub w kieszeni. Energooszczędny projekt pozwala działać wszędzie na tylko dwóch baterii AA. Wyposażony w wbudowany głośnik, KAOSS PAD 2 jest gotowy do akcji ekscytujące sonic kreacje, wszędzie tam, gdzie twój muzyka przeniesie Cię. Wyjście słuchawkowe zapewnia prywatność dla gry i sama eksperymentować, a można również połączyć KAOSS PAD 2 do innego urządzenia audio.

Funkcje/dane techniczne

 • Control efektów w czasie rzeczywistym przy użyciu interfejs intuicyjny touchpad

 • 100 programów efekt, idealnie nadaje się na mixy DJ sound design

 • 3 Wspomnienia program zapewnienia natychmiastowego przywołania ulubionych efektów

 • FX Zwolnienie stosuje się naturalne "ogon" do dźwięku efekt

 • Potężne efekty, Looper, winylu Break i Ducking komp zapożyczone z KAOSS PAD QUAD

 • Użyj funkcji "Hold" do zapamiętania pozycji na touchpad

 • Wbudowany wykrywania Auto BPM

 • Mic wewnętrzne oraz zewnętrzne wejścia audio

 • Odtwarzacz MP3 z kart microSD do przechowywania/wymiany danych;

 • Wykonać na mini KAOSS PAD 2 bez potrzeby jakichkolwiek innych urządzeń!

 • Wsparcie dla zmiany i sygnalizacji punkt Ustawienia pozwala na poważnie grać DJ

 • Nagrać swoje spektakle

 • 6 gotowych pętli do wykorzystania jako próbki dźwięku dema

 • Łatwy do odczytu ekranu wykorzystuje wysokiej widoczności organyicznych EL (OEL) wyświetlacz

 • WARTOŚĆ suwak pozwala na kontrolę parametrów gładkie

 • Bateria operacji i wbudowany głośnik dla przyjemności u ten iść

Ten element jest ex salonu wyświetlacz modelu. Tam są lekkie zadrapania i oznak użytkowania wokół obudowy. Oryginalny boks i instrukcji brakuje, i baterie nie są dołączone. W przeciwnym razie urządzenie działa jak nowy.

Jest to świetna okazja, aby kupić funkcjonujący produkt w obniżonej cenie, dostarczane z roczną gwarancją.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.