Tama HB5W Superstar 5 Piece Drum elementy konstrukcyjne pakiet

1 185 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Tama HB5W elementy konstrukcyjne pakiet.
  • HS60W Snare stoją.
  • HC63W (Boom) HC72WN (prosto) talerz stoi.
  • HH205 Hi-Hat statyw.
  • HP200P pojedynczy Kick Drum pedał

Tama HB5W Superstar 5 Piece Drum elementy konstrukcyjne pakiet

Jeśli szukasz pełnego zestawu sprzętu, aby przejść z nowego zestawu powłoki, patrzeć nie dalej niż pakietu sprzętowego Tama HC5W. Z sidła stanąć prosto i boom, statywy, hi-hat stoiska i kick drum pedał, to nie ma praktycznie wszystko, co musisz zacząć zabawę z bębenek.Produkt Ref: 37983

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Trybuny są wszystkie mocne i trwałe, z podwójnym usztywnione nogi. Statywy i sidła stoją Tama funkcji przewracania Quick-Set, który używa tarcie sześć płyt metalowych płyt jego pozycję zamiast tradycyjnych narzędzi. To daje znacznie większą elastyczność, pozwala na dostosowanie go do niemal z każdego kąta, pożądane.

HS60W Podstawka sidła oferuje doskonałe rezonans, z ucieczki pazury gumowe poduszki umożliwiają Werbel 'płynąć' na ramiona i nierówno rozłożone ramiona kosz do wyeliminowania wszelkich kontaktów między ramiona i werbel sitko lub tyłek, bez względu na liczbę końcówki. Kosz również obraca się niezależnie od stoiska, pozwala na położenie sitko jednak potrzebny.

Statywy obu funkcji Tama cicha projekt, który utrzymuje stoiska z kołysząc i grzechotanie i zapewnia, że wszystko co usłyszysz są talerze. Talerz DNA są odwracalne, co oznacza, że jeśli część rękawa nylonu nosi może po prostu włączyć go do góry dnem i należy go używać. Stoisko talerz boom HC63W można również konwertowane na prosty statyw, z ramienia boomu przechowywane starannie w górnej rury, co daje większą elastyczność w konfiguracji.

HH205 hi-hat stoisko oferuje pięć droga napięcie regulacji łatwo widoczne ustawienia, pręt rozluźnienie napięcia i możliwość obracania pedał wokół podstawy statywu, więc można zrobić z miejsca na podłodze.

HP200P jednego rzutu bębna pedał funkcje Tama Power Glide cam, który ma przesuniętego kształtu gładkie, lekkie czuć bez utraty zasilania lub prędkości. Napięcia sprężyny jest regulowane, i specjalnie w kształcie nakrętki ma na celu zapobiec rozluźnienia po skonfigurowaniu go jednostka wiosna.

Funkcje/dane techniczne:

Pakiet zawiera:

  • HS60W Snare stoisko
  • HC63W Boom talerz statyw
  • HC72WN talerz prosto stać
  • HH205 Hi-Hat statyw
  • HP200P pojedynczy Kick Drum pedał