O Gear4Music.com redaktorówJosh Hummerston

Josh regularnie skanuje prasy internetowej i handlu dla najnowszych i najbardziej ekscytujących opowieści, które są doprowadzone do życia z jego wiedzy świetny produkt. Gear4music.com's bliskie stosunki z dostawcami i ekspertów z branży daje mu access do ekskluzywnych opowiadań z szerszym przemysł muzyczny i aktualizacje z naszego zespołu specjalistów.


Usytuowany w centrum Harris

Usytuowany w centrum jest jednym z naszych specjalistów rezydenta gitara w dziale zawartości sieci Web, a także pomaga z naszych mediów społecznościowych, znalezienie ekskluzywnych opowiadań do naszych klientów. Usytuowany w centrum ma ponad 16 lat doświadczeń grać na gitarze basowej i grał w wielu zespołach w Yorkshire.Jonathan skąpe

Jonathan jest zawsze na poszukiwania wyjątkowe i ciekawe historie dla Gear4music.com kanał informacyjny. On nam przynosi najnowsze nowe marki, nowe instrumenty technologii i Najnowsza muzyka biegów prosto z koncertów na całym świecie. Z zainteresowanie muzyka komputerowych i syntezatory Jonathan dąży się do pierwszych, aby wiedzieć o wszelkich nowych narzędzi.


Victoria Brown

Z zainteresowanie gitary i basu Vicky pracuje w dziale marketingu w Gear4music.com. Ona jest poświęcony przynoszą wieści na temat najnowszej oferty, promocje i oferty od naszych dostawców, jak również wiadomości i wgląd w ustalonych i wschodzących muzyki marek.


Liz Cage

A także pracę w dziale Fotografia, Liz ma zamiłowanie do wiadomości ze świata muzyki i dowiedzieć się, jaki sprzęt korzystania z jej ulubionych zespołów. Często znajdziesz ją w tłum na koncertach i festiwalach na terenie całego kraju.


Steve Reid

Steve jest ekspertem rezydenta bębna Gear4music.com's i posiada szeroki asortyment sprzętu bęben, perkusja. Posiadanie koncertował z wieloma zespołami, Steve jest w stanie dać wgląd na które instrumenty artystów zostały z wykorzystaniem. Jego wiedza również można podać w głębi artykułów o bębnów dla Gear4music.com wskazówki i porady sekcji.


Andrew Wass

Pracę w branży muzycznej od ponad 10 lat, Andrew ma wyjątkowy punktu widzenia do zapewnienia, że kanał informacyjny Gear4music.com zapewnia najbardziej dokładne i odpowiednie muzyka news. Dawniej uruchomieniu pracowni muzyki, Andrew ma Znakomity wiedzę na temat nagrywania i produkcji.Kontakt z Redakcja

Sugestie, że chcieliby Państwo nas na pokrycie wszelkich wiadomości prosimy o kontakt: articles@gear4music.com

Za jakiekolwiek uwagi lub pytania o nasz kanał informacyjny prosze o kontakt: editors@gear4music.com


Znajdź nas na Facebook, Twitter, Google +, Pinterest i Instagram.